Аквапарк «Оазіс» відкрили у Генічеському районі

Довгоочікувана для нашого курорту подія все-таки відбулася – в селі Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці урочисто відкрився аквапарк «Оазис», як стверджується на офіційному сайті розважального проекту – аквапарк європейської якості.

Повідомляє сайт Генічеськ Сьогодні з посиланням на Генічеську РДА.

На урочисте відкриття комплексу були запрошені представники районної влади, місцевого самоврядування, інші почесні гості.

Голова Генічеської РДА Олександр Воробйов урочисто перерізав символічну червону стрічку під час відкриття аквапарку. У своєму виступі він як представник Президента України був радий констатувати факт відкриття грандіозного розважального комплексу, який стане чудовим яскравим акцентом в курортній життя Генічеська та Арабатки. Він зазначив, що інвестори цього комплексу довірили нашій території і влади, яка робить все можливе, щоб підтримувати бізнес, надавати необхідну допомогу і створювати умови для розвитку таких проектів. На святі були присутні перший заступник голови РДА Олексій Сищенко, заступник голови райради Віктор Краєвий, начальник фіскальної служби у районі Олена Романченко, голова Щаслівцевської сільської ради Віктор Плохушко, представники місцевих ЗМІ.

Джерело: Генічеськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)