Чим загрожує Україні будівництво Керченського мосту

Будівництво моста через Керченську протоку створює нові загрози для національної безпеки України, а перекриття протоки суттєво обмежить рух суден і завдасть збитків українським портам.

Повідомляє сайт БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ з посиланням на сайт каналу 24TV.UA.

Як йдеться в заяві Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, будівництво Керченського мосту становить загрозу для національної безпеки України.

Попри те, що Росія стверджувала, що будівництво мосту не вплине на свободу мореплавства в Чорному і Азовському морях, проте насправді Москва встановила суттєві обмеження за габаритами суден, які проходитимуть Керченською протокою після встановлення залізничної арки.

“У зв’язку з висотою арки над рівнем моря в 35 метрів надводний габарит судна має бути не більше 33 метрів. Це виключає проходження протокою суден типу Panamax – їх надводний габарит становить 37,5 метра”, – йдеться у звіті.

Відтак, за підрахунками експертів, збитки українських портів лише через обмеження становитимуть близько 25-30%.

Одна доба стоянки судна перед протокою в очікуванні відкриття проливу оцінюється в 20 тисяч доларів США. Враховуючи щоденний трафік суден через протоку на рівні 70-90 суден на добу, неважко підрахувати збитки, які прямо впливають на ціну фрахту та економічну привабливість регіону в цілому,– зазначають експерти.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми