Діти Олешок в «Іграх патріотів Херсонщини»

Наші діти люблять  Україну, ростуть справжніми патріотами і намагаються всіляко це довести. Тож, участь в обласному міжвідомчому інтелектуальному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини» стала нагодою продемонструвати свої знання про рідний край, бо Батьківщина починається з того місця, де ми народилися.

Повідомляє сайт Олешки Сьогодні з посиланням на Олешківську РДА.

Активними учасниками гри стали учні Олешківської гімназії, які відвідують оздоровчий табір. Для них працівники Олешківської районної дитячої бібліотеки провели краєзнавчо – пізнавальну гру «Зелене диво Херсонщини».

Команди по черзі обирали рубрики, виконували завдання й отримували бали. У рубриці  «Пелюстковий бал»гравці  вгадували  рослинипо листю, а у рубриці «Співочі друзі» перевіряли себе на знання мелодій.

Доповнюючи пропущене слово назвою рослини  діти пригадали відомі вислови за рубрикою «Мудрослів’я», а потім  взяли  участь у вікторині «Зелений  NonStop». Обравши рубрику «Унікальні маршрути Таврії» гості  розгадали анаграму  і встановили, в якому районі Херсонської області садять сосни, вирощують рис та  смачні кавуни, буряки та виноград, кукурудзу та  ячмінь.

Ще багато цікавих завдань чекало на юних гравців, які вони з задоволенням виконували. Змагання пройшли весело та емоційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)