На Великолепетищині будуватимуться сонячні електростанції

12 червня у Білозерському районі відкрили фотогальванічну електростанцію «Білозерка» (ФЕС) потужністю 9 МВт. ФЕС «Білозерка» є третьою станцією, побудованою компанією ТОВ “Ренджи Бершадь” в області з початку року.

Повідомляє сайт ВЕЛИКА ЛЕПЕТИХА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Калчанської районної адміністрації.

Співпраця з цим інвестором розпочалася за результатами проведення ІX Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти». Електростанція займає площу 19,9 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів) становить 9  МВт. ФЕС щорічно вироблятиме близько 14 млн кВт/год електроенергії, зменшуючи майже на 14 тис. тон за рік кількість викидів СО2 в атмосферу. Розмір інвестицій даного об’єкта склав близько 11 000 000 дол. США.

Вже найближчим часом компанія планує ввести в експлуатацію ще 2 об’єкти альтернативної енергетики у Великолепетиському районі області.

Враховуючи географічне розташування та сприятливі умови для розвитку альтернативної енергетики, Херсонщина є лідером серед регіонів України у цій сфері. Результатом співпраці місцевої влади та інвесторів є близько 52 МВт наземних сонячних електростанцій, встановлених на даний час в області. Лише за перший квартал 2017 року на Херсонщині побудовано 18 МВт сонячної генерації.

Відкриваючи об’єкт, голова ОДА Андрій Гордєєв зазначив:  «Ми розпочали активне пропагування Херсонської області, як території ефективної для використання енергії сонця та вітру, визначили стратегію для розвитку «зеленої економіки». Адже, будівництво сонячних електростанцій  на Херсонщині – ще один важливий крок до забезпечення національної енергетичної незалежності всієї України».

Джерело: ВЕЛИКА ЛЕПЕТИХА СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)