У Скадовську – нова «кадрова війна»?

Новина про те, що правоохоронці розкрили факт корупції в управлінні водного господарства у Скадовському районі і навіть затримали на місці злочину керівництво підприємства, сколихнула всю громадськість міста і району.

Повідомляє сайт СКАДОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ м. Скадовська.

Всі ми уже якось звикли до гучних, а через день-два спущених на гальмах затримань корупціонерів у столиці. Подібні новини викликають у глядача лише роздратування: сьогодні затримали, завтра відпустили а в тюрму ще жоден корупціонер не сів. Та коли така подія відбувається поруч, з добре відомим керівником – це, звичайно, сенсація, до того ж розтиражована районною та обласними газетами.

Продовженням цього неординарного випадку стали збори трудового колективу водників, що відбулися вчора, 30 серпня. З 360 працівників господарства майже 80 чоловік прийшли, щоб висловити і свою точку зору.

Головний інженер господарства Олександр Сендецький виступив першим.

-Такі поняття, як корупція і наш керівник Василь Сергійович Пащенко є просто несумісними, – сказав він. – Ми добре знаємо весь трудовий шлях цієї людини, його робота не дає жодної підстави для підозри у скоєнні корупційної дії. А суть справи така. Під час однієї з поїздок полями споживачів води було виявлено велике овочеве поле, власник якого не уклав угоди про водопостачання, а відтак користувався неоплаченою водою. Ситуація була непростою, адже угіддя були оформлені на другорядних осіб суборендарів, а головним орендарем, тобто господарем поля і врожаю овочевих є інша особа. Тим не менш, відповідальну особу таки знайшли і змусили оформити угоду про співпрацю з водним господарством. Зробити це одразу було непросто, адже водокористувач, на вимогу В.Пащенка, мав надати пакет документів щодо права користування землею та водними ресурсами. Відомо, що треба затратити немало часу, аби зібрати та затвердити у багатьох установах необхідну документацію.

Що ж трапилося далі і яким чином ця справа завершилась корупційним діянням?

На це питання дала відповідь головний бухгалтер управління водного господарства.

-Водокористувач не одразу пішов на прямий і відкритий спосіб розрахунків за використану воду. Він почав торгуватися, щоб збити ціну, посилався на труднощі оформлення, адже треба було заново оформлювати «купу» документів. Тому керівництво управління дало згоду на погашення боргу через бухгалтерію фермерського господарства, котре давно співпрацювало з водниками. Боржник, тим не менш, приїхав в управління з 11 тисячами гривень (таку суму було нараховано за спожиту воду плюс рента фермерського господарства). Ці гроші були занесені не в кабінет керівника В. Пащенка, а бухгалтеру фермарського господарства. У момент, коли гроші були викладені на стіл, раптом з’явилися правоохоронці і заявили про факт корупції. Того ж дня до В.Пащенка була застосована санкція – домашній арешт на місячний термін. А потім справа розглядатиметься у судовому порядку.

Після цих виступів ведуча зборів надала слово всім бажаючим, аби вони могли висловити свої думки з цього приводу. Рядові працівники водного управління, фермери-користувачі водою, заступник голови районної ради Микола Шепель і голова асоціації фермерів-водокористувачів району Віталій Соценко, інші представники установ і господарств виступили на диво одностайно.

Вони категорично заперечували вину Василя Пащенка і вимагали справедливого та відкритого розгляду цієї справи. Були навіть висловлені думки, що ця справа була сфабрикована заздалегідь, а мета «корупційного скандалу» – усунути з посади В.Пащенка в інтересах деяких впливових осіб. Час від часу головуюча просила присутніх проголосувати на підтримку висловлених думок підняттям рук. Проти не виступив ніхто, всі проголосували за підтримку керівника управління.

Відчувалося, що весь колектив болісно переживає цю надзвичайну подію – адже кинуто тінь не лише на очільника, а й на людей, котрі віддали багато років праці водному господарству нашого району. Також була висловлена образа в адресу обласного управління водного господарства Херсонщини, котре ніяким чином не підтримало скадовських колег.

Наступним питанням учасники зборів мали вирішити: яким способом підтримати свого керівника, як привернути увагу до проблеми колективу громадськості, місцевої влади, правоохоронних органів та засобів масової інформації?

Вирішили провести відкриту акцію підтримки Василю Пащенку – ходою та мітингом біля державних установ.

Отже, незабаром у нашому місті вируватимуть пристрасті. Схоже на те, що починається нова «кадрова війна», а попередньою була довготривала битва за посаду головного лікаря.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми