В Генічеську перевірили перевізників

02 серпня 2017 року представниками робочої групи було здійснено перевірку дотримання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі, що не виходять за межі Генічеського району.  До складу робочої групи увійшли працівники виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації районного відділу поліції, Укртрансбезпеки та депутати районної ради.

Повідомляє сайт ГНІЧЕНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на району раду.

Так, з 05:00 до 08:00 години ранку 02 серпня 2017 року проводилась перевірка дотримання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі, що не виходять за межі Генічеського району.

У результаті перевірки було виявлено порушення пункту 2.3.1. умов договору виконавцем ФОП Присяжний А.В., а саме: не випуск необхідної кількості рухомого складу, згідно з умовами договору по затвердженому замовником розкладу руху, рейсів 5168/5169 маршруту Генічеськ «Залізничний вокзал» АС – Стрілкове та рейсу 5155 маршруту Стрілкове – Новоолексіївка «Залізничний вокзал» АС та складено акт про порушення умов договору.

Рейди триватимуть і надалі. Відповідно до складених актів робоча група зробить висновки про стан виконання перевізниками договірних зобов’язань, взятих на себе під час участі в конкурсі на пасажирські перевезення. У разі систематичних порушень з їх боку, районна влада має право розірвати договір з безвідповідальними перевізниками та винести маршрут на новий конкурс.