Вчора в місті працювала Мобільна амбулаторія

В Голопристанському районі відповідно з плановою діяльністю довгострокового проекту “Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної , психологічної та соціальної підтримки СІН , ОСБ, ЧСЧ, безхатченкам, представникам ромської національності та клієнтам ЗПТ” 06 червня на території міста Гола Пристань працювала Мобільна амбулаторія ОБФ “Мангуст” ( медичний працівник та психолог Елена Никоненко).

Повідомляє сайт ГОЛА ПРИСТАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Голопристанської районної державної адміністрації.

Традиційно розпочали роботу з клієнтами районного відділу з питань пробації ( заступник начальника Оксана Кравчук) за результатами якого було виявлено дві молоді особи позитивними до гепатиту С. Далі, як завжди, організували доступ до експрес – тестування на гепатит С та ВІЛ для споживачів інєкційних наркотиків. (соціальний працівник Світлана Михолат та волонтер Ольга Охманюк).

Ось такі результати швидкого тесту серед 26 осіб: виявлена 1 особа позитивна до ВІЛ та 8 осіб позитивними до гепатиту С. З кожним і кожною проведені інідивідуальні консультації, мотиваційні бесіди щодо подальшого лікування та свідомого ставлення до свого здоров’я.

Щомісячно нами проводяться такі тестування і спрстерігається збільшення інфікованих осіб. Але далі: для підтвердження позитивного діагнозк на гепатит С – подальший аналіз платний і більшість цих клієнтів не будє звертатися за медичною допомогою, адже, навіть, забезпеченим людям таке лікування не по силі. Викликає тривогу також і те, що усі інфіковані – це молодь від 23 років – квітучий репродуктивний вік, для багатьох він уже став руйнівним.

Сьогодні також обговорювали важливість запровадження в районі замісної терапії для СІН, яка б змогла частково зменшити ризик інфікування. Все це сумно, все це тривожно, все це рано, чи пізно приведе до страшної катастрофи,епідемічного характеру ( за прогнозами кожен третій українець через 5 років може стати потенційним ВІЛ – інфікованим).

Прийшла пора подумати кожному про власну поведінку, про власне життя, зробити вибір на користь ЗДОРОВ’Я. Серед учасників заходу поширені інформаційні буклети та інші профілактичні матеріали.

Джерело: ГОЛА ПРИСТАНЬ СЬОГОДНІ

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Как заработать на “лайках” в Instagram

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*